DEN NA KTERÝ BUDETE VZPOMÍNAT CELÝ ŽIVOT

RODINNÉ FOCENÍ

SVATBY

PÁROVÉ FOCENÍ

Svatba bývá často jen jednou za život a trvá jeden den. Kromě šatů, obleku a prstýnků by Vám po svatbě měly zůstat fotky ve kterých se budou ukrývat všechny pocity a emoce, co se v ten Váš den děly.

Taky si rádi prohlížíte fotky, když jste byli malí? Ani nenadějete a děti Vás začnou přerůstat, proto bychom si měli uchovávat vzpomínky ve formě fotek. Fotit můžeme venku nebo v pohodlí a teple Vašeho domova.

Jen vy dva a já na nádherném místě. Nejlepší je vyrazit na jedno z Vašich oblíbených míst. Fotit budeme asi hodinu, když na to budeme mít sílu, tak můžeme pokračovat i déle! Fotky vybírám já nebo Vy, to se domluvíme.

2 400 Kč

od 12 000 Kč

2 900 Kč

Tahle knížka by Vám v knihovně chybět neměla. Luxusní fotokniha od kvalitnifotky.cz je opravdu kvalitní a Vaše vzpomínky v ní bezpečně zůstanou. Věřte, že Vás nikdy neomrzí si ji s nejbližšími prohlížet. ZDARMA součástí celodenních balíčků.

Uchopte svoje vzpomínky!

Asi nepamatuju svatbu, která by šla přesně podle harmonogramu. O tom to vůbec není, hlavní je, že jste se svými nejbližšími a užíváte si ten nejlepší den v životě!

Nejdůležitější je si to pořádně užít!

Odpověď:

Otázka:

Po focení je mou oblíbenou činností řízení. A ještě radši jsem když můžu jet opravdu daleko. Pravidelně přejíždím z Prahy na Broumovsko, takže když budete mít svatbu například v Beskydech, tak za Vámi moc rád přijedu! Nemám žádnou kilometrovou sazbu, přijedu za Vámi zcela zdarma.

Máme svatbu na druhém konci republiky, jak daleko jsi schopný dojet?

Odpověď

Otázka:

Ze svateb odevzdávám fotky vždy do 4 týdnů. Můžete se ale těšit na "ochutnávku" přibližně 20 fotek, které posílám do 48 hodin po svatbě. Z rodinných a párových focení budete mít fotky většinou do týdne.

Za jak dlouho budou hotové fotky?

Odpověď:

Otázka:

To záleží na tom, jak dlouho s Vámi budu. Kompletní celodenní svatební příběh obsahuje minimálně 450 upravených fotek. Ale když se pořád něco děje, tak fotek bude opravdu spousta, toho se nebojte. Všechny fotky následně dostanete v tiskové kvalitě na webové galerii, kde si je můžete prohlížet, poslat svatebčanům i stahovat.

Kolik fotek dostaneme?

Odpověď:

Otázka:

Na delší svatby jezdím se svou přítelkyní, která je nejen mým parťákem v životě, ale i ve focení! Při celodenním focení si můžete vybrat jestli chcete mít více fotek nebo krátký klip.

Fotíš sám nebo ve dvou?

Odpověď:

Otázka:

Tak tahle otázka je snad ta nejčastější. Nemusíte mít z ničeho strach, nebolí to. Je to ta část svatby, kdy můžete být jen sami dva, o mně nebudete ani vědět. A kdo se bude opravdu ostýchat, tak s sebou stačí vzít na focení lahev vína a skleničky - ověřený recept.

My se ale neradi fotíme, co s tím?

Odpověď:

Otázka:

No jasně! A zrovna u těch nejlepších - www.kvalitnifotky.cz. K 10 a 12 hodinovým balíčkům dostanete luxusní fotoknížku ZDARMA! Ke každému balíčku taky dostanete slevu 10 % na tisk fotek, protože je vždycky nejlepší si moct na fotku sáhnout.

Děláš taky fotoknížky?

Otázka:

Odpověď:

Nenabízíš na svatby fotokoutek nebo Instax?

Fotokoutek je pro svatebčany často skvělá zábava - nejvíce v pozdních večerních hodinách. Přivezeme s sebou krabici s bláznivými rekvizitami a při focení se fantazii meze nekladou. Všechny fotky pak budete mít k dispozici na webové galerii, ale je taky možné je na místě hnedka tisknout a svatebčané si hned odnesou něco na památku. Celý den pro Vás bude taky k dispozici Instax s kterým si všichni užijou určitě kopec zábavy!